Verslas

2016.05.12 09:42

Vyks Lietuvos diplomatų, dirbančių ekonomikos srityje, metinė konferencija

LRT.lt 2016.05.12 09:42

Lietuvoje gegužės 16–20 dienomis vyks Lietuvos diplomatų, dirbančių ekonomikos srityje, ir komercijos atašė metinė konferencija. Diplomatai, atstovaujantys Lietuvai 41-oje valstybėje su Lietuvos politikais, pareigūnais, verslo asociacijų, eksportą ir investicijas skatinančių agentūrų atstovais bei verslo konsultantais aptars naujausias užsienio investicijų pritraukimo, eksporto skatinimo bei bendradarbiavimo su Lietuvos eksportuojančiomis įmonėmis tendencijas ir praktikas.

Šių metų diplomatų susitikimuose ypatingas dėmesys bus skirtas Lietuvos inžinerinės pramonės sektoriui ir jame dirbančioms eksportuojančioms Lietuvos įmonėms, rašoma pranešime spaudai.

Tęsdami tradiciją lankyti Lietuvos miestų verslo bendruomenes, Lietuvos diplomatai šiemet lankysis Šalčininkuose ir Panevėžyje, kur susitiks su šių miestų valdžios atstovais, verslininkais, susipažins su šių savivaldybių vykdomomis investicijų pritraukimo programomis, lankysis vietos mokyklose bei apie diplomatinį darbą diskutuos su moksleiviais.