Verslas

2016.05.06 14:46

Ministrės atstovė: D. Kuprys sutinka vadovauti NŽT

BNS 2016.05.06 14:46

Antrą vietą Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) vadovo konkurse užėmęs Danielius Kuprys sutiko vadovauti institucijai, sako penktadienį su juo susitikusios žemės ūkio ministrės atstovė.

„Ką tik baigėsi susitikimas, jis sutiko užimti tas pareigas ir konkursas tęsis“, – BNS sakė ministrės atstovė Jolanta Butkevičienė.

Pasak jos, ministrė Virginija Baltraitienė dėl D. Kuprio skyrimo apsispręs, sulaukusi Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pažymos, kurią tikisi gauti per porą savaičių.

J. Butkevičienė atsisakė pateikti D. Kuprio biografijos faktų, nes, jos teigimu, tai prieštarautų įstatymams: „Ne, biografijos pateikti negaliu, bet jis sutiko paskelbti savo vardą ir pavardę“.

D. Kuprį NŽT vadovu ketinama paskirti po to, kai tarnybos vadovo konkursą laimėjusi Lietuvos policijos mokyklos darbuotoja Daiva Mūrienė atsisakė užimti šias pareigas, anksčiau paaiškėjus jos šeimos ryšiams su žemės ūkio ministre ir jos šeima.

NŽT vadovo konkursas vyko balandžio 7 dieną. Jo rezultatus teismui apskundė vienas jo dalyvių, teisininkas Liudvikas Ragauskis. Vilniaus apygardos administracinis teismas priėmė nagrinėti jo skundą iš antro bandymo.