Verslas

2016.05.05 09:40

Apmokestintas automobilių stovėjimas Smiltynėje kelia sumaištį

Klaipėdos politikų sprendimu, šiemet per vasaros sezoną už automobilių stovėjimą mokėti teks ne tik miesto centre, bet ir Smiltynėje. Naujovė kol kas kelia nemažai sumaišties.

Už patogumą į Smiltynę persikelti savu automobiliu šiemet teks mokėti brangiau – ne tik už kelto paslaugas, bet ir už automobilio pastatymą.

Uostamiesčio politikų sprendimu, mokestis bus renkamas nuo gegužės pradžios iki rugsėjo vidurio, visomis savaitės dienomis, nuo 8 ryto iki 10 vakaro.

Smiltynė, Klaipėdos miesto ribose, apmokestinta pačiu brangiausiu – raudonosios zonos tarifu – valandai pastatyti automobilį čia kainuoja 90 eurocentų.

Teigiama, kad taip siekiama sumažinti į Kuršių neriją atvykstančių automobilių srautą, įvesti daugiau tvarkos – esą karštomis vasaros dienomis į delfinų pasirodymus plūstantys poilsiautojai automobiliais užkiša ne tik aikštelę, bet ir muziejaus link vedantį kelią taip, kad kartais eismas čia tiesiog paralyžiuojamas.

Kol kas naujovė kelia nemažai sumaišties – daug vairuotojų apie prievolę mokėti tiesiog nežino.

Kontrolieriai jų kol kas nebaudžia – rašo įspėjimus. Per pirmąją dieną tokių vairuotojams buvo įteikta net 60. Tačiau, pasak kontrolierių, ilgai geri jie tikrai nebus