Verslas

2021.03.01 14:11

Keičiasi „Barboros“ vadovas: e. parduotuvei Baltijos šalyse vadovaus Andrius Jurgelevičius

LRT.lt2021.03.01 14:11

Elektroninė maisto ir kasdienių prekių parduotuvė „Barbora“ turi naują vadovą. Nuo 2019 m. įmonei vadovavusį Andrių Mikalauską keičia komercijos vadovo pareigas iki šiol ėjęs Andrius Jurgelevičius. A. Mikalauskas paskirtas vadovauti ir vystyti „Barboros“ įmonę Lenkijoje, kuri veiklą naujoje rinkoje pradėjo prieš mėnesį, rašoma „Barboros“ pranešime.

„Barboros“ komercijai A. Jurgelevičius vadovavo pastaruosius 6 metus, įmonėje dirba nuo jos įkūrimo. Įgyvendinant plėtrą į Lenkiją, jis buvo laikinai paskirtas „Barboros“ vadovu Lenkijoje.

A. Mikalauskas lieka vadovauti įmonei „Radas“, valdančiai „Barboros“ e. parduotuves Baltijos šalyse ir Lenkijoje bei atsakingai už „Barboros“ plėtrą. Kalbėdamas apie įmonės plėtros perspektyvas naujoje rinkoje, A. Mikalauskas neslepia planų žengti ir į kitus Lenkijos miestus.

„Varšuvoje „Barbora“ žengia pirmuosius žingsnius, tačiau jau galvojame ir apie tolimesnius plėtros planus. Pagrindinį tikslą sau keliu padaryti lenkiškąją „Barborą“ pirmuoju Varšuvos, vėliau – ir kitų Lenkijos miestų gyventojų pasirinkimu apsiperkant internetu“, – sako A. Mikalauskas, UAB „Radas“ direktorius.

Praėjusiais metais „Barbora“ augo sparčiai – per pirmą metų pusmetį pasiekė visą 2019 m. apyvartą, kuri siekė 50 mln. Eur. Nepaisant itin išaugusios paklausos ir tempo, įmonė dar pirmojo karantino metu įgyvendino plėtrą į visų Baltijos šalių regionus, kur buvo atidarytos 95 prekių atsiėmimo stotelės „Barbora Express“. Taip pat atidarė 7 naujus prekių surinkimo centrus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, o šių metų pradžioje įžengė į naują rinką – Lenkiją.

Populiariausi