Verslas

2021.02.22 10:49

„MM Grupp“ neatsisako planų perimti „Forum Cinemas“ kino teatrus Lietuvoje ir Latvijoje

atnaujinta 16.40
BNS2021.02.22 10:49

Estijos konkurencijos departamentui nepritarus verslininko Marguso Linnamae ir jo verslo partnerio Ivaro Vendelino bendrovės „MM Grupp“ planams perimti šalyje veikiančius „Forum Cinemas“ kino teatrus, tokių siekių Lietuvoje ir Latvijoje neatsisakoma, pranešė „MM Grupp“ valdybos narė Kristel Volver.

Jos žodžiais, pralaimėjimas dėl šio sandorio Estijoje nėra reikšmingas, nes „MM Grupp“ labiausiai domina „Forum Cinemas“ kino teatrų tinklas Lietuvoje.

„Mūsų planai Lietuvoje ir Latvijoje „Forum Cinemas“ atžvilgiu išlieka aktualūs“, – pabrėžė K. Volver.

Lietuvoje veikia penki „Forum Cinemas“ kino teatrai, Latvijoje – vienas šio prekės ženklo kino teatras.

Pernai rugsėjį JAV kino teatrų tinklas „AMC Entertainment Holdings“ pranešė, kad jo valdomą „Forum Cinemas“ kino verslą Baltijos šalyse už 65 mln. eurų įsigis „MM Grupp“.

Sandorį tikėtasi užbaigti 2020-ųjų pabaigoje arba 2021 metų pradžioje, gavus Estijos, Latvijos ir Lietuvos konkurencijos priežiūros tarnybų pritarimus.

„Apollo“ prekės ženklo kino teatrus Baltijos šalyse turinti „MM Grupp“ specializuojasi investicijose į sveikatos priežiūrą, žiniasklaidą, nekilnojamąjį turtą, mažmeninę prekybą ir paslaugas, taip pat investuoja į žaliųjų technologijų rizikos kapitalą.

„MM Grupp“ yra Baltijos valstybių naujienų agentūrų BNS savininkė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt