Verslas

2021.02.22 10:23

Pasikeitimai „Swedbank“: traukiasi vadovė Grigienė, ją keičia Saltersas

LRT.lt2021.02.22 10:23

Beveik 8 metus ėjusi „Swedbank“ Lietuvoje valdybos pirmininkės pareigas, Dovilė Grigienė palieka „Swedbank“ organizaciją. Laikinai banko vadovo pareigas eiti „Swedbank“ taryba paskyrė Remy Salters, „Swedbank“ Lietuvoje Finansų tarnybos vadovą, rašoma banko pranešime.

„Vadovavimo bankui metai buvo labai aktyvūs ir padėjo tobulėti tiek profesinėje, tiek asmeninėje srityse. Tačiau po 8 metų praleistų banke, manau, yra geras metas pokyčiams. Dirbant šį darbą pasiekta daug ir ši kelionė kartu su „Swedbank“ kolegomis ir klientais buvo labai turininga. Norėčiau padėkoti komandai ir visiems kolegoms banke, su kuriais kartu teko dirbti šioje nuostabioje organizacijoje“, − sako D. Grigienė.

Dovilė Grigienė banko vadovės pareigose dirbs iki š.m. kovo 19 d. Ji „Swedbank“ valdybos pirmininkės pareigas ėjo nuo 2013 m., o prieš tai vadovavo „Swedbank“ Lietuvoje Privačiosios bankininkystės padaliniui.

„Norėčiau padėkoti Dovilei už jos indėlį sėkmingai plėtojant „Swedbank“ organizaciją Lietuvoje, kuris lėmė labai gerus verslo rezultatus ir aukštą klientų pasitenkinimo rodiklį. Be to, jos atsidavimo ir pastangų dėka mums pavyko kilstelti banko socialinės atsakomybės iniciatyvas į aukštesnį lygį visose tvarumo srityse - ar tai būtų lyderystė įvairovės ir lyčių lygybės srityse, ar finansinio raštingumo skatinimas, ar bendradarbiavimas su fintech bendruomene“, − sako Jon Lidefelt, „Swedbank“ Baltijos bankininkystės vadovas.

Laikinai „Swedbank“ Lietuvoje vadovo pareigas eisiantis Remy Saltersas daugiau nei 6 metus vadovauja „Swedbank“ Lietuvoje Finansų tarnybai. R. Saltersas yra sukaupęs darbo finansų sektoriuje patirties, eidamas skirtingas pareigas Anglijos banke ir reitingų agentūroje „Standard & Poor’s“. Jis yra įgijęs socialinių ir politikos mokslų bakalauro laipsnį Kembridžo universitete ir magistro laipsnį aukštojoje Londono ekonomikos mokykloje.