Naujienų srautas

Verslas2016.04.27 10:42

Po skandalo gali atsistatydinti keli „Mitsubishi Motors“ aukšto rango vadovai

ELTA 2016.04.27 10:42

Du aukščiausio rango Japonijos automobilių gamintojos „Mitsubishi Motors“ vadovai gali atsistatydinti po kilusio skandalo dėl kai kurių modelių techninių rodiklių falsifikavimo. Incidentas vos per savaitę maždaug perpus sumažino įmonės rinkos vertę. Tokią informaciją trečiadienį pateikia Japonijos žiniasklaida, praneša „Reuters“.

„Mitsubishi Motors“ valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius Osamu Masuko apie savo ketinimus atsistatydinti jau yra sakęs keliems įmonės platintojams, teigiama dienraštyje „Yomiuri“.

Be to, kitas leidinys, „Mainichi“, nurodo, kad pasitraukti iš posto nusprendė ir įmonės prezidentas, generalinis administracijos direktorius Tetsuro Aikawa.

Šeštąja stambiausia Japonijos automobilių gamintoja laikoma „Mitsubishi Motors“ antradienį pripažino nuo 1991 metų ataskaitose mažinusi duomenis apie kai kurių modelių automobilių sunaudojamą kurą. Pasak jos pareigūnų, bus steigiamas komitetas, tirsiantis susidariusią situaciją ir per tris ateinančius mėnesius pateiksiantis tyrimo ataskaitą.

O. Masuko ir T. Aikawa atsistatydinti turėtų po to, kai komitetas paviešins savo išvadas. Oficialusis „Mitsubishi Motors“ atstovas spaudai pasklidusią informaciją komentuoti atsisakė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi