Verslas

2016.04.20 12:56

Palanga kartu su „Ryanair“ populiarins kurortą Europoje

ELTA 2016.04.20 12:56

Palangos miesto vadovai su aviakompanijos „Ryanair“ atstovais trečiadienį aptarė bendradarbiavimo galimybes rinkodaros srityje, didinant Palangos kurorto žinomumą Europoje. Nuspręsta didesnius svečių srautus pritraukti naudojantis šiuolaikinėmis technologijomis ir organizuojant pažintinius turus žiniasklaidos atstovams.

Pasak „Ryanair“ rinkodaros ir pardavimų skyriaus vadovo Baltijos šalyse Hans Jorgen Elnaeso, pirmąjį skrydį iš Palangos oro uosto į Londoną aviakompanija „Ryanair“ pristatė kovo 29 d., ir ši kryptis neabejotinai pasiteisino.

„Didžioji dalis keleivių kol kas yra lietuviai, tačiau akivaizdu, kad šis skrydis aktualus ir užsieniečiams. Todėl keliame tikslą šia kryptimi sudominti dar daugiau užsienio šalių piliečių, skatinant turizmą ne tik į Palangą, bet ir į visą Vakarų Lietuvos regioną“, – sakė H. J. Elnaesas.

Palangos meras Šarūnas Vaitkus sutiko, kad Palanga turistams turi ką pasiūlyti.

„Palangos plėtros projektai yra didžiuliai: pastatyti nauji sporto, kultūros objektai, statomos naujos modernios gydyklos, 2018 m. duris atvers didžiausias pasaulyje tarptautinio tinklo viešbutis „Marriott“, – teigė Š. Vaitkus.

Mero teigimu, Palanga Vakarų Europos turistams yra patraukli ir dėl išplėtotos apgyvendinimo ir maitinimo paslaugų infrastruktūros, aukšto lygio gydomųjų bei sveikatinimo procedūrų.

„Juo labiau, kad paslaugų kainos Palangoje svečiams iš Vakarų Europos yra itin patrauklios“, – sakė Palangos meras.

Susitikimo metu taip pat aptartos galimybės į Palangą pakviesti Londono žiniasklaidos atstovus gegužės 20–22 dienomis vyksiančios Kurorto šventės metu.

„Ryanair“ ir Palangos savivaldybės atstovų susitikimo metu taip pat kalbėta apie skrydžių geografijos iš Palangos oro uosto plėtros galimybes.

„Dar viena prioritetinė, Vakarų Lietuvos regioną labai dominanti nauja skrydžių kryptis – Vokietija. Taip pat aktualu ir Skandinavijos bei kitos šalys“, – sakė Š. Vaitkus.