Verslas

2021.02.01 14:27

Vingio parke savaitgalį veikusios kavinės lankytojai sulaukė baudų – teks pakloti nuo 500 iki 1,5 tūkst. eurų

Ramūnas Jakubauskas, BNS2021.02.01 14:27

Sostinės Vingio parke savaitgalį veikusios kavinės lankytojai sulaukė baudų, o savininkai iškviesti pasiaiškinti į savivaldybę.

Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla pirmadienį per spaudos konferenciją sakė, kad pareigūnai sureagavo į žiniasklaidoje paskelbtą informaciją.

„Mūsų pareigūnai atvyko kartu su savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnais ir pamatė pažeidimus“, – žurnalistams sakė R. Požėla.

„Visi kavinės lankytojai buvo nubausti baudomis, o įmonės savininkas gavo kvietimą atvykti į Vilniaus miesto savivaldybę turbūt administracinės teisenos pradėjimui“, – teigė jis.

Policijos departamento atstovas spaudai Ramūnas Matonis BNS patikslino, kad baudų sulaukė šeši kavinės lankytojai, o jos savininkas kviečiamas į administracinės teisenos nagrinėjimą.

Apie Vingio parko kavinės, esančios M. K. Čiurlionio g. kalno papėdėje, dengtoje terasoje susirinkusius žmones šeštadienį pranešė naujienų portalas delfi.lt.

Administracinių nusižengimų kodeksas už karantino reikalavimų pažeidimus numato baudą nuo 500 iki 1,5 tūkst. eurų, juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims – nuo 1,5 tūkst. iki 6 tūkst. eurų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.