Verslas

2021.01.27 10:23

Nesibaigiant pūgai ir sugedus technikai naktį neveikė Kauno oro uostas

Vaida Kalinkaitė-Matuliauskienė, LRT.lt2021.01.27 10:23

Sugedus sniego valymo įrangai Kauno oro uostas buvo uždarytas visiems skrydžiams nuo antradienio 20.30 val. iki trečiadienio 6 val. ryto. Sutaikius įrangą, trečiadienio rytą vėl atnaujintos visos būtinos operacijos, nurodo Lietuvos oro uostų atstovas Tadas Vasiliauskas.

„Per naktį pataisius techniką, visos operacijos yra atstatytos. Situacija gana įtempta, bet skrydžiai vykdomi“, – LRT.lt sakė Lietuvos oro uostų atstovas Tadas Vasiliauskas.

Dėl stipraus snygio antradienį vakare iš Kauno oro uosto neišskrido ir per naktį liko tik vienas krovininis lėktuvas. Lietuvos oro uostų turimomis žiniomis, šis lėktuvas artimiausiu metu išskris.

„Šiuo metu situacija dėl oro sąlygų sudėtinga ir tokia turėtų išlikti iki šio vakaro, snygis toliau pakankamai intensyvus, tačiau Kauno oro uostas yra pasiruošęs priimti skrydžius“, – sako T. Vasiliauskas.

Artimiausiu metu nusimato tik krovininiai skrydžiai.

Dėl pandemijos ir kelionių apribojimų šiuo metu iš Kauno oro uosto yra likę vos pora per savaitę bendrovės „Ryanair“ skrydžių į Dubliną (Airija), tačiau nuolat vyksta krovininių orlaivių skrydžiai, veikia lėktuvų techninės priežiūros centrai.

Populiariausi