Verslas

2021.01.26 15:15

Lietuvoje virtualias duris atvėrė nauja greito apsipirkimo erdvė

LRT.lt2021.01.26 15:15

Antradienį virtualias duris Lietuvoje atvėrė TROBOS – nauja internetinės prekybos platforma. Čia galima rasti tokių parduotuvių kaip „Esprit“, „Etam“, „Geox“, „Salamander“, „Žygio batai“, „Step Top“, „XS Žaislai“, „Maxima“, „Ermitažas“ ir „Eurovaistinė“ parduodamų prekių, o netrukus prisijungs ir daugiau prekės ženklų, rašoma įmonės pranešime.

Bendradarbiavimas su „Akropoliu“ leis TROBOS parduotuvių sąrašą pildyti kiekvieną savaitę ir iki pavasario asortimente turėti daugiau kaip 50 parduotuvių. Kaip akcentuoja įmonės TROBOS vadovas Karolis Lesickas, tai yra naujas internetinės prekybos standartas, kurio vienas svarbiausių išskirtinumų – itin greitas prekių pristatymas.

„Pirkėjai gali vienu apmokėjimu įsigyti ir tuo pačiu pristatymu gauti skirtingų kategorijų prekes tarsi apsilankius prekybos centre. Pirkėjų patogumui prekių grąžinimas taip pat vyksta neiškėlus kojos iš namų – jas nemokamai atvyks paimti kurjeris“, – pasakoja jis.

Šiuo metu pirkėjai jau gali apsilankyti TROBOS.LT interneto svetainėje, o artimiausiu metu bus galima atsisiųsti ir išmaniąją programėlę.

Pasak K. Lesicko, idėją sukurti virtualų prekybos centrą, kuriame galima vienu apmokėjimu patogiai įsigyti ir kartu gauti skirtingų kategorijų prekes, paskatino patys pirkėjai. Tiesa, prekybos startas buvo numatytas vėliau, tačiau jį nuspręsta paankstinti atsižvelgiant į ekstremalią situaciją šalyje.

Vadovas atkreipia dėmesį, kad šis projektas į šalies prekybos rinką įneša naujų vėjų užpildydamas mažmeninės prekybos sektoriuje paliktą nišą.

Pristatymas ir grąžinimas – iš namų

Minėtoje platformoje įsigytos prekės kol kas pristatomos tik Vilniaus miesto ribose. Pasak K. Lesicko, dar šiemet prekes galės užsisakyti pirkėjai iš visos Lietuvos, o Kauno ir Klaipėdos gyventojams užsibrėžtas tikslas prekes taip pat pristatyti tą pačią dieną. Projekto autoriai planuoja netolimoje ateityje startuoti ir Latvijos sostinėje Rygoje.

Įsigytas prekes įmonės kurjeriai pristato kiekvieną dieną, nuo pirmadienio iki sekmadienio, nuo 12:00 iki 21:00 val.

Jis priduria, kad neįtikusias prekes pirkėjai gali nemokamai grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo pristatymo dienos.