Graikija atnaujina derybas su kreditoriais, per kurias mėgina susitarti dėl šalies biudžeto tikslų, pensijų bei mokesčių reformų.
Įtampa tarp Atėnų ir Tarptautinio valiutos fondo (TVF) padidėjo, kai buvo paviešintas „WikiLeaks“ pranešimas. Jame rašoma, kad fondas gali sąmoningai tęsti pokalbius dėl Graikijos skolų, taip siekdamas, kad šalis pritrūktų pinigų ir būtų priversta kuo skubiau užbaigti derybas.
Graikijos premjeras Aleksis Cipras iš fondo vadovės pareikalavo paaiškinimų, tačiau Christine Lagarde „WikiLeaks“ pranešimą vadina nesąmone. Atėnai tikisi, kad naujausias auditas bus užbaigtas iki balandžio 22 dienos.
Pernai Graikija sutiko vykdyti reformų programą mainais į milijardinę paramą iš TVF ir Europos Sąjungos, siekdama išvengti bankroto ir likti euro zonoje.