Verslas

2016.04.02 20:57

„Brussels Airlines“ kol kas neatnaujina skrydžių į Vilnių

BNS2016.04.02 20:57

Belgijos oro bendrovė „Brussels Airlines“ kol kas neatnaujina skrydžių tarp Vilniaus ir Briuselio. Briuselio oro uostui nuo sekmadienio iš dalies atnaujinus darbą, oro linijų bendrovė sekmadienį iš Vilniaus skraidins į maždaug 50 kilometrų nuo Belgijos sostinės esantį Antverpeną.

Bendrovės „Lietuvos oro uostai“ Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovė Indrė Baltrušaitienė BNS pranešė, kad sekmadienį vakare numatytas „Brussels Airlines“ skrydis iš Vilniaus į Antverpeną, taip pat vienas skrydis iš Antverpeno į Lietuvos sostinę.

Briuselio oro uosto direktorius Arnaud Feistas šeštadienį pranešė, kad oro uostas sekmadienį iš dalies atnaujins darbą ir aptarnaus tris skrydžius, praėjus 12 dienų po to, kai jo išvykimo salė buvo nuniokota per džihadistų judėjimo „Islamo valstybė“ (IS) mirtininkų surengtus sprogdinimus.

Sekmadienį iš Briuselio oro uosto turėtų išskristi oro bendrovės „Brussels Airlines“ lėktuvai į Faro miestą Portugalijoje, Turiną Italijoje ir Atėnus Graikijoje.

Oro uostas buvo uždarytas nuo kovo 22-osios, kai mirtininkai sprogdintojai nužudė 16 žmonių išvykimo salėje, dar 16 – per kitą ataką vienoje metropoliteno stotyje Briuselio centre.

Praėjusią savaitę „Brussels Airlines“ skrydis iš Vilniaus laikinai buvo perkeltas į Belgijos Lježo oro uostą, kuris yra apie 70 kilometrų nuo Briuselio. Vieną dieną bendrovė visai neskraidino iš Vilniaus į Briuselį. Kita iš Vilniaus į Briuselio oro uostą skraidinusi bendrovė – Latvijos „Air Baltic“ – praėjusią savaitę taip pat buvo atšaukusi skrydį, o dėl pasikeitusio tvarkaraščio nuo šios savaitės ji iš viso neskraidina iš Vilniaus į Briuselį.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.