Verslas

2016.03.30 17:30

Dėl pienininkų klausimų Seimas rinksis į nenumatytą posėdį

LRT.lt2016.03.30 17:30

Seimo valdyba, vadovaudamasi Seimo statuto 99 straipsniu, nusprendė balandžio 1 d. 10 val. surengti nenumatytą Seimo posėdį, praneša Seimo kanceliarijos Informacijos ir komunikacijos departamento Spaudos biuras.

Nenumatytame posėdyje numatoma svarstyti Seimo Etikos ir procedūrų komisijos išvadą dėl Seimo statuto pažeidimų priimant Ūkio subjektų, perkančių–parduodančių žalią pieną ir prekiaujančių pieno gaminiais, nesąžiningų veiksmų draudimo įstatymo Nr. XII-1907 papildymo 31 straipsniu ir 12 straipsnio pakeitimo įstatymo projektą ypatingos skubos tvarka.

Taip pat numatoma svarstyti Ūkio subjektų, perkančių–parduodančių žalią pieną ir prekiaujančių pieno gaminiais, nesąžiningų veiksmų draudimo įstatymo Nr. XII-1907 papildymo 31 straipsniu ir 12 straipsnio pakeitimo įstatymo projektą Nr. XIIP-4158.

Pagal Seimo statutą nenumatytas Seimo posėdis turi būti surengtas, jeigu to raštu reikalauja prezidentas, ne mažesnė kaip 1/3 visų Seimo narių grupė, Seimo valdyba, o Konstitucijos 89 straipsnio 1 dalyje nustatytais atvejais – Seimo pirmininkas. Nenumatytame Seimo posėdyje svarstomi tik tie klausimai, kuriuos pateikia posėdžio iniciatoriai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt