Verslas

2016.03.24 12:22

„Brussels Airlines“ ketvirtadienį į Vilnių skris iš kito oro uosto

BNS 2016.03.24 12:22

Belgijos oro bendrovė „Brussels Airlines“, po antradienio teroro akto Briuselio Zaventemo oro uoste nutraukusi skrydžius į Vilnių, dabar skraidins iš Lježo oro uosto, esančio maždaug 80 kilometrų į rytus nuo Briuselio.

Bendrovės Lietuvos oro uostai Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovė Indrė Baltrušaitienė BNS pranešė, kad „Brussels Airlines“ lėktuvas Vilniuje turėtų nusileisti ketvirtadienį po pietų ir vėliau skris atgal.

Latvijos „Air Baltic“ ketvirtadienio skrydis iš Briuselio į Vilnių lieka atšauktas, o Airijos „Ryanair“ skrydis į Šarlerua oro uostą, kuris yra apie 70 kilometrų į pietus nuo Briuselio, ketvirtadienį įvyks, kaip ir buvo numatyta.

„Lufthansa“ atšaukia skrydžius į Briuselį iki kovo 28 dienos

Vokietijos aviacijos bendrovė „Lufthansa“ atšaukė skrydžius į Briuselį iki kovo 28 dienos įskaitytinai, pranešama oficialiajame bendrovės tinklalapyje.

Iš viso nuo kovo 22 dienos iki kovo 28 dienos anuliuoti 156 skrydžiai į Briuselį iš Frankfurto ir Miuncheno, dėl atšaukiamų skrydžių nukentės 12 tūkst. keleivių.

Kovo 22-osios rytą Briuselyje buvo įvykdyti teroro aktai. Du sprogimai nugriaudėjo Zaventemo oro uosto išvykimo salėje, dar vienas – Malbeko metro stotyje. Negalutiniais duomenimis, 31 žmogus žuvo, daugiau kaip 300 buvo sužeisti. Atsakomybę už išpuolius Briuselyje prisiėmė „Islamo valstybė“ (IS).