Verslas

2021.01.07 12:55

Žiniasklaidoje pernai daugiausiai cituoti vadovai – Petras Masiulis ir Jolanta Bivainytė

BNS2021.01.07 12:55

Žiniasklaidoje labiausiai cituojami vadovai pernai buvo „Tele2“ ir „Maxima“ generaliniai direktoriai Petras Masiulis ir Jolanta Bivainytė, rodo bendrovės „Mediaskopas“ tyrimas.

„Išanalizavome per 5300 publikacijų su 150-ies vadovų citatomis iš bankų, mažmeninės prekybos, telekomunikacijų rinkų. Šiais metais tyrimą išplėtėme ir papildomai įtraukėme nekilnojamojo turto sektorių“, – pranešime sakė „Mediaskopo“ vadovė Jūratė Stankuvienė.

P. Masiulis pernai cituotas 455 kartus, J. Bivainytė – 397, o bendrovės „Bitė Lietuva“ vadovas Pranas Kuisys surinko 262 citatas.

J. Stankuvienė pastebi, kad 2019-aisiais vadovai daugiausia cituoti bendrovių valdymo ir ekspertinėmis temomis. Tačiau koronavirusas 2020-aisiais iš esmės pakeitė šią situaciją ir iškėlė socialinės atsakomybės temą, kuria pasisakė visi trys lyderiai. Pasisakymų skaičius šia tema išaugo kone dvigubai.

Vis dėlto kai kurie vadovai pernai laikėsi ekspertinės komunikacijos. Ryškiausi lyderiai čia buvo draudimo bendrovės „Gjensidige“ generalinis direktorius Marius Jundulas, BT vystymo bendrovės „Hanner“ vadovas Arvydas Avulis bei prekybos tinklo „Norfa“ valdytojas Dainius Dundulis.

Tyrimo metu išanalizuota daugiau kaip 250 Lietuvos žiniasklaidos šaltinių: nacionaliniai ir regioniniai leidiniai, interneto bei naujienų agentūrų pranešimai, radijo ir TV laidų informacija.

Iš viso tyrime peržiūrėta 4530 vadovų citatų 5304-iose publikacijose, reportažuose ir laidose. Į tyrimą neįtraukti užsakomieji pranešimai.

Populiariausi