Verslas

2016.03.23 11:53

„Wizzair“ siūlys dvi naujas kryptis iš Vilniaus

Ugnė Karaliūnaitė, DELFI.lt2016.03.23 11:53

Pigių skrydžių bendrovei paskelbus, kad Vilniaus oro uoste atidaro savo bazę, „Wizzair“ nenuleidžia rankų konkurencinėje kovoje ir praneša apie dvi naujas kryptis iš Lietuvos sostinės

Kaip spaudos konferencijoje informavo „Wizzair“ komunikacijos vadovas Gaboras Vasarhelyius, nuo šių metų spalio 31 d. bendrovė pasiūlys skrydžius į Barį (Italija) ir Reikjaviką (Islandija).

Iš Kauno nuo rugsėjo 22 d. „Wizzair“ du kartus per savaitę skraidys į Eindhoveną (Olandija).

Iš Vilniaus į Kauną nuo rudens perkeliami skrydžiai į Stavangerį, Bergeną ir Olesiundą.

„Perkeldami skrydžius iš Vilniaus į Kauną norime parodyti savo įsipareigojimus ir norą dirbti Lietuvoje. Pradedame skrydžius ten, kur matome paklausą“, – naujienas komentavo skrydžių bendrovės atstovas.

Pasiteiravus, ar „Wizzair“ perkeldama dalį skrydžių iš Vilniaus į Kauną neplanuoja laikinojoje sostinėje atidaryti bazės, G. Vasarhelyius teigė, kad nuolat yra svarstomos ekonominės galimybės, tačiau apie naujoves pranešama tik tada, kai priimamas galutinis sprendimas.

Pernai „Wizzair“ aptarnavo 19,2 mln. keleivių. Bendrovė skraido į 38 šalis. Pernai „Wizzair“ paslaugomis pasinaudojo beveik 1 mln. keleivių Lietuvoje. 2016 m. planuojama pasiūlyti 1,4 mln. vietų skrydžiams. Pigių skrydžių bendrovė sukūrė 125 darbo vietas vietos rinkoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.