Verslas

2021.01.02 21:46

Prasidėjęs skiepijimas nuo COVID-19 suteikė vilčių ir švenčių organizatoriams – sulaukė daugybės užsakymų vasarai

Vesta Tizenhauzienė, LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2021.01.02 21:46

Prasidėjęs skiepijimas nuo COVID-19 suteikė vilčių ir švenčių organizatoriams. Šie tikina sulaukę daugybės užsakymų vasaros šventėms, nes gyventojai įsitikinę, kad liga pasitrauks, karantino nebebus ir švenčių nebeteks atšaukti.

Panevėžio rajone įsikūrusioje Dainiaus sodyboje tuščia. Nors įprastai tokiu metu čia vykdavo šventės ne tik savaitgaliais, bet ir darbo dienomis. Tačiau sodybos šeimininkas Dainius Januškevičius sako, kad nuotaikos optimistinės.

Žinios. Aviacijos sektoriui – ne tik finansinė žada: smarkiai kenčia darbuotojų kvalifikacija

„Kai atsirado vakcina, kai jau pradėjo kalbėti apie vakciną, pradėjo vėl žmonės skambinti, teirautis apie sodybas 2021-ųjų balandžio mėnesiui, gegužės ir, aišku, kaip visada, vasarą“, – dėsto sodybos savininkas Dainius Januškevičius.

Kad žmonės jau drąsiau planuoja būsimas šventes, sako ir renginių vedėjas Linas Cinkutis. Esą jau užsakyti beveik visi vasaros savaitgaliai, tikintis, kad dėl prasidėjusio skiepijimosi karantino nebebus ir švenčių neteks atšaukti. L. Cinkutis pripažįsta sulaukiantis net ir klientų klausimų, ar pats skiepysis ir koks jo požiūris į tai.

„Mes pajusime tą mažesnę baimę daryti savo šventę, tarkim, vestuves kelti, ar kitą šventę. Aš tikiu, kad tie skiepai tą įtampą numuš“, – LRT TELEVIZIJAI sako renginių vedėjas.

Panevėžio civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Loreta Guokė sako, kad šiomis dienomis padaugėjo ir prašymų tuoktis.

„Paprastai turime tokią praktiką, kad per Kalėdas žmonės peršasi, vaikinai peršasi merginoms ir visada užplūsta žmonės. Tai vis tik ir šiemet piršosi žmonės, ir šiandien esame sulaukę ne vieno ir ne kelių žmonių, tikrai nemažai, kurie padavė prašymus“, – teigia L. Guokė.

Tiesa, nors gyventojai ir drąsiau jau planuoja būsimas šventes, pastebima, kad jas minėti ketina gerokai mažesniame artimųjų rate.

Populiariausi