Verslas

2016.03.16 10:56

Lietuvos statybos įmonei – 2 mln. eurų vertės užsakymas iš NATO

15min.lt2016.03.16 10:56

Statybos kompanija „Mitnija“ laimėjo NATO perkančiosios organizacijos – NATO Support and Procurement Agency (NSPA) – skelbtą konkursą dėl Lietuvos karinių oro pajėgų aviacijos bazės Šiauliuose infrastruktūros rekonstrukcijos ir modernizavimo. 

Bendrovė per 360 dienų atliks projektavimo darbus ir rekonstruos aikštę prie NATO lėktuvų angaro, taip pat įgyvendins lėktuvų riedėjimo tako rekonstrukcijos darbus. Projekto vertė siekia daugiau nei 2 mln. eurų.

Įgyvendinus projektą bus rekonstruota 8400 kv. m asfalto dangos ir įrengta drenažo sistema, rašoma „Mitnijos“ pranešime spaudai.

Projekto užsakovas yra NATO perkančioji organizacija NSPA, projektą finansuoja JAV karinių pajėgų vyriausioji vadavietė Europoje (EUCOM), įsikūrusi Štutgarte, Vokietijoje. „Mitnijos“ ir NSPA sutartis numato ir tolimesnio abiejų šalių bendradarbiavimo galimybę įgyvendinant kitus NSPA administruojamus projektus Lietuvoje.

„Mitnijos“ generalinis direktorius Julius Gendvilis teigia, kad šis NATO užsakymas dar kartą įrodo kompanijos patikimumą ir profesionalumą.

„Mumis pasitiki ir mūsų paslaugomis naudojasi didžiausi Lietuvos ir užsienio investuotojai; dabar įrodėme, kad mūsų komanda gali pasitikėti ir svarbiausios tarptautinės organizacijos. Ypač didžiuojuosi savo komanda, kuri padarė viską, kad atitiktumėme griežtus ir sudėtingus NSPA atrankos kriterijus.

Dalyvaudami šiame projektavimo ir statybos konkurse neabejotinai patobulėjome, nes konkurso procedūros buvo itin sudėtingos. Žinoma, pasididžiavimo jausmą skatina ir tai, kad galime dalyvauti Lietuvos sąjungininkų darbuose stiprinant mūsų šalies saugumą“.

„Mitnija“ šiuo metu stato du naujus 25000 kv. m biurų pastatus „Technopolis Ozas“ biurų miestelyje Vilniuje; šešias parduotuves savo nuolatiniam klientui „Lidl“; beveik 12 000 kv. m biurų pastatą ir prekybos centrą kitam savo nuolatiniam klientui – „Maxima LT“; 13000 kv. m cementinių dailylenčių gamyklą kompanijai „Eternit Baltic“, taip pat įgyvendina kitus projektus. Šiuo metu užsakymų portfelyje „Mitnija“ yra sukaupusi užsakymų daugiau nei už 72 mln. eurų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt