Verslas

2013.03.06 10:57

Šiaulių bankas atnaujina paslaugų teikimą buvusiems Ūkio banko klientams

Paulius Garkauskas, DELFI.lt2013.03.06 10:57

Šiaulių bankas nuo antradienio atnaujina dalies paslaugų teikimą buvusiems Ūkio banko klientams – pirmuosius šešis buvusius Ūkio banko skyrius Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Alytuje ir Ukmergėje Šiaulių bankas atidarė vidurdienį.

Šiaulių bankas nuo antradienio atnaujina dalies paslaugų teikimą buvusiems Ūkio banko klientams – pirmuosius šešis buvusius Ūkio banko skyrius Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Alytuje ir Ukmergėje Šiaulių bankas atidarė vidurdienį.

Kaune ir Vilniuje prie buvusio centrinio Ūkio banko skyriaus dar gerokai prieš vidurdienį nusidriekė klientų eilės.

Kiek po 12 val. Kaune ir Vilniuje atidarė buvusius Ūkio banko skyrių. Prižiūrint apsaugos darbuotojams pradedami įleidinėti žmonės. Kaune į skyrių įleista apie dešimt žmonių, kai laukia daugiau nei šimtas. Tuo metu Vilniuje susirinkusiems žmonėms pasakyta, kad įleidinės po tris klientus.

Apie 10.30 val. prie naujojo Šiaulių banko filialo Laisvės alėjoje jau buvo nusidriekusi apie 30 žmonių eilė. Buvusių Ūkio banko klientų skaičius nuolat auga.

Buvę Ūkio banko klientai buriuojasi ir Vilniuje, prie buvusio Ūkio banko skyriaus, esančio Vilniaus g. 28 / Benediktinių g. 2. Čia susirinko apie 30 žmonių, daugiausiai pensinio amžiaus.

Nenorėjusi prisistatyti pensinio amžiaus moteris Vilniuje DELFI pasakojo, kad girdėjusi, jog banko skyrius atsidarys 13 val. (pirmadienį Šiaulių bankas skelbė, kad šeši buvę Ūkio banko skyriai bus atidaryti nuo 12 val. – red. past.). Moteris skundėsi, kad šalta laukti banko atidarymo.

Ji banke turėjusi apie 4 tūkst. Lt santaupų. Pasak jos, tai nedidelė suma, bet ji norinti atsiimti ir saugiai pasidėti laidotuvėms.

Eilėje prie banko stovi ir verslininkas iš Irano Nerimanas. Vyras pasakojo, kad banke laikė tiek savo, tiek įmonės, prekiaujančios kilimais, lėšas. Jam esą buvo sunku vystyti verslą, nes daugiau kaip tris savaites negalėjo naudotis pinigais.

Pasak Nerimano, apie Ūkio banko bėdas girdėjo ir jo draugai Irane, tačiau pats vyras nesiruošia trauktis iš Šiaulių banko – žada čia laikyti pinigus.

Stovėjo prie „Snoro”, stovi prie buvusio Ūkio banko

Pensininkas Vitas teigia, kad į tokią situaciją pakliuvęs jau antrą kartą – vyras pinigus laikė ir „Snoro“ banke.

Atgavęs pinigus jis nunešė juos į Ūkio banką. Paklaustas kodėl, Vitas argumentavo, kad gyvenantis Karoliniškėse, tad tai artimiausias jam buvęs banko skyrius. Be to, esą jį patikino, kad Ūkio bankas yra patikimas.

Pašnekovas teigė, kad pinigus laikys Šiaulių banke, tačiau piktinosi, kodėl nebuvo galima atidaryti daugiau buvusių Ūkio banko skyrių.

Atidėjo restorano atidarymo planus

Utenoje gyvenantis pakistanietis Vasilijus teigė, kad visą mėnesį buvo priverstas verstis skolindamasis iš draugų.

Vyro žmona laukiasi, tad už medicinines paslaugas teko mokėti iš skolintų lėšų. Pasak vyro, mėnuo buvo labai sunkus.

Jis planavo atidaryti restoraną Lietuvoje, tačiau užšalus dviem sąskaitoms Ūkio banke, planus teko atidėti.

Buvusiuose Ūkio banko skyriuose, kuriuose Šiaulių bankas atnaujins klientų aptarnavimą, teikiamų finansinių paslaugų apimtys bus plečiamos palaipsniui, pradžioje kurį laiką bus aptarnaujami tik Lietuvoje gyvenamąją vietą deklaravę privatūs asmenys (paslaugoms jiems bus teikiamos banko skyriuose ir internetu) bei Lietuvoje registruotos įmonės (paslaugos bus teikiamos tik internetu).

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt