Verslas

2020.12.15 10:39

Grožio verslo atstovai sprendimą uždrausti ilgesnes nei 15 minučių paslaugas vadina nelogišku

Erika Alonderytė, BNS, LRT.lt2020.12.15 10:39

Vyriausybei pirmadienį nutarus uždrausti ilgesnes nei 15 minučių kirpyklų bei kitas grožio paslaugas, šio verslo atstovai sako, kad tokių trumpų paslaugų nėra arba jas teikti tiesiog neapsimoka.

Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos prezidentė Jolanta Mačiulienė BNS teigė nesuprantanti tokio Vyriausybės sprendimo.

„Galvoju, kad jie kažką sumaišė. Aš įsivaizduoju, kad buvo kalbama apie sveikatinimo paslaugas, tai gal jos gali būti teikiamos kokiuose SPA centruose, gal kokį aparatą uždėti ant veido ar kažkur, bet atlikti per 15 minučių paslaugą, mes tokių neturime“, – teigė ji.

Tuo metu kosmetikų ir kosmetologų asociacijos prezidentė Jūratė Jocienė sako, kad per 15 minučių galima atlikti antakių korekciją ar cheminį blakstienų dažymą, tačiau vien šių paslaugų teikti neapsimoka.

„Kad ir pati trumpiausia diagnostika, ji užtrunka tam tikrą laiką, apie veido procedūras net nekalbu, depiliacija, kūno procedūros, tikrai per 15 minučių niekas nepadarys. Antakių korekcija gali būti tokia trumpa, bet nežinau, ar tai išspręs kažką, nes ta procedūra kainuoja labai nedaug, ar kosmetologui apsimoka ateiti ir sėdėti visą dieną ir laukti kelių klientų“, – BNS teigė J. Jocienė.

Ji taip pat sakė, kad dėl sudėtingos situacijos šalyje kol kas apskritai galima apsieiti be grožio paslaugų

„Reikia susiimti, apmąstyti, grožio specialistai esant tokiai situacijai gali ir neatlikti tų procedūrų, nes situacija Lietuvoje yra grėsminga“, – sakė J. Jocienė.

Kaip LRT.lt informavo ministrės pirmininkės atstovė Rasa Jakilaitienė, 15 minučių reikalavimas nėra taikomas grožio paslaugoms, o bet kokios grožio paslaugos, nepriklausomai nuo laiko trukmės, yra uždraustos.

Šis draudimas įsigalioja nuo gruodžio 16 d.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt