Verslas

2016.03.07 16:27

Į Palangą atkeliauja viešbučių tinklas „Marriott“

LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2016.03.07 16:27

Į Palangą ateina tarptautinis viešbučių tinklas „Marriott“. Tarp tūkstančių visame pasaulyje išsidėsčiusių šio tinklo viešbučių lietuviškasis „Marriott“ su SPA kompleksu kurorte turėtų atsirasti iki 2018-ųjų. Tai bus pirmasis šio tinklo viešbutis Baltijos šalyse.

Penkiolikos tūkstančių kvadratinių metrų kompleksas su SPA ir tarptautinio tinklo viešbučiu iškils sklype, kur kadaise veikė baseinas „Jūratė“. Kol kas čia – betoninė duobė, kupina vandens. Bendradarbiavimo sutartį su būsimo viešbučio operatoriumi ir investuotoju pasirašęs Palangos meras tikisi, kad po poros metų vaizdas neatpažįstamai pasikeis.

Palangoje išdygsiančiame trijų-penkių aukštų „Marriott“ viešbutyje, kurį valdys „SPA Vilnius“, numatoma iki trijų šimtų lovų bei apie pusšimtis įvairių paslaugų kabinetų.

„Mes norime, kad Palanga veiktų kaip kurortas ištisus metus, o ne tik vasarą. Ir būtent tokių investuotojų atėjimas ir investavimas į sveikatinimą ir į patį viešbutį yra labai svarbu. Čia bus sukurta 250 darbo vietų. Tai yra labai gera žinia tiek Palangos, tiek Šventosios, tiek aplinkinių rajonų gyventojams“, – teigia Palangos meras Šarūnas Vaitkus.

Į pirmąjį Baltijos šalyse keturių žvaigždučių „Marriott“ viešbutį Palangoje numatoma investuoti iki 30 mln. eurų. Kad pasaulinis viešbučių tinklas ateitų į Palangą, pasak investuotojų, reikėjo gerokai pasistengti. Pagrindiniai „Marriott“ reikalavimai – išvystyta infrastruktūra ir sudarytos galimybės klientų srautui. Tam, tikimasi, itin pasitarnaus Palangos oro uostas.

„Tai yra auganti rinka, žmonės vis daugiau investuoja į sveikatą. Mes šiuo segmentu iš tiesų tikime ir Palanga yra dar toks nenušlifuotas brangakmenis, į kurį reikia visiems bendrai dėti pastangas“, – kalba UAB „Vastint Lithuania“ generalinis direktorius Kęstutis Vedeckis.

Tikimasi, kad Palangoje, kaip ir Druskininkuose, apie pusę būsimo SPA ir viešbučio lankytojų sudarys lietuviai, kita dalis – užsieniečiai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.