Naujienų srautas

Verslas2016.02.25 14:30

„Mars Lietuva“: „Snickers“ batonėlių partija išimta iš prekybos

ELTA 2016.02.25 14:30

Ketvirtadienį „Mars Lietuva“ produkcijos platintojai ir didieji prekybos tinklai informavo bendrovę, kad Nyderlanduose pagaminti „Snickers“ batonėliai iki šios dienos ryto buvo išimti iš prekybos. Tiesa, platintojai pripažįsta, kad pavieniuose smulkiuose prekybos taškuose tokios produkcijos dar gali pasitaikyti, jei tų parduotuvių ar prekybos kioskų pardavėjai ar vadovai ignoravo raginimus išimti konkrečiai įvardintus produktus iš lentynų. Siekdami užtikrinti, kad lentynose neliktų nė vieno batonėlio iš atšauktos partijos, platintojų atstovai lankosi ir tikrina prekybos taškus, į kuriuos yra teikiama „Mars“ produkcija.

„Dar kartą norėčiau priminti, kad šokolado batonėlyje rasti plastiko likučiai nekelia pavojaus vartotojo sveikatai ir gyvybei net jei toks produktas būtų suvalgytas, todėl nėra jokio pagrindo panikai. Be to, iki šiol tėra vienas vienintelis patvirtintas atvejis Vokietijoje, Lietuvoje mes kol kas neturime nė vieno. Kita vertus, esame dėkingi Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybai, nes jų griežta ir ryžtinga pozicija privertė susitelkti į svarbiausią tikslą – kuo greičiau pašalinti net ir menkiausią grėsmę vartotojams, negaištant laiko kaltųjų dėl vieno ar kito sprendimo paieškai. Kai kurios prekybos įmonės taip pat veikė drastiškai, tačiau tai visiškai atitinka „Mars“ strategiją – geriau apsidrausti ir patirti nuostolių, nei vartotoją palikti likimo valiai“, – pažymėjo bendrovės „Mars Lietuva“ korporacinių reikalų vadovas Baltijos šalims Mindaugas Rupšys.

Į Lietuvos prekybos sistemą pakliuvo 17 tonų atšaukiamų „Snickers“ batonėlių, tačiau iki šiol aiškinamasi, kiek jų galėjo atsirasti parduotuvių lentynose.

„Mars, Inc.“ savo iniciatyva nusprendė atšaukti visą Nyderlanduose pagamintą šokoladinių batonėlių „Snickers“, „Mars“ bei „Milky Way“ partiją, kai vartotojas Vokietijoje viename batonėlyje rado raudono plastiko gabalėlį. „Mars Lietuva“ apie atšaukiamus šios partijos „Snickers“ batonėlius platintojus, pardavėjus ir visuomenę informavo vasario 23 dieną. Vasario 24 d. paaiškėjo, kad dalis batonėlių visgi pakliuvo į parduotuvių lentynas.

Vartotojai, įsigiję produkcijos iš atšauktos partijos, raginami jų nevartoti ir nedelsiant paskambinti „Mars“ kokybės telefonu 85 2660726.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi