Naujienų srautas

Verslas2016.02.23 08:53

„Uber“ konkurento savininkais taps patys vairuotojai

15min.lt 2016.02.23 08:53

Keleivių vežimo paslaugų programėlei „Uber“ JAV iššūkį meta naujas startuolis, kurio vairuotojai kartu bus ir bendrovės akcininkais, rašo cnn.com.

Naujoji įmonė „Juno“ ne tik dalins akcijas vairuotojams, bet ir sau pasiims mažesnę uždarbio dalį nei „Uber“ – vietoje 20–25 proc., tik 10 proc.

„Dienos pabaigoje žmonės nori važiuoti su laimingu vairuotoju – o „Juno“ vairuotojai laimingesni“, – tikino vienas iš „Juno“ įkūrėjų Talmonas Marco.

Tiesa, naujųjų vairuotojų atranka į „Juno“ taip pat bus itin griežta – šioje bendrovėje galės pradėti dirbti tik tie „Uber“ vairuotojai, kurių reitingas ne mažesnis kaip 4,7 balo.

„Juno“ praneša savo veiklą pradėsianti jau šį pavasarį Niujorke, o eilėje prie galimybės vairuoti šios įmonės programėle siūlomus automobilius jau išsirikiavo tūkstančiai darbuotojų.

Tiesa, „Juno“ laukia didelis mūšis dėl savo dalies rinkoje, kadangi dalijimosi automobiliais platformoje „Uber“ veikia apie septynerius metus.

Iš įvairių investuotojų „Uber“ jau yra sulaukęs apie 8 mlrd. dolerių, o šia programėle galima naudotis net 380 miestų visame pasaulyje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi