Verslas

2020.11.25 14:00

„Itella“ ieško naujų patalpų logistikos centrui Kaune

BNS2020.11.25 14:00

Logistikos ir siuntų bendrovė „Itella“ ieško naujų patalpų logistikos centrui Kaune ar aplink miestą, kur ji persikeltų 2022-ųjų pradžioje.

„Itella“ dabar turi du logistikos centrus Vilniuje ir Kaune. Iš pastarojo ji ketina išsikelti į naujesnį ir didesnį.

Anot „Itella“ vadovės Rasmos Saulės, logistikos ir siuntų rinkoje yra didelė konkurencija, tačiau auganti elektroninė prekyba didina ir galimybes.

Naujo logistikos centro įmonei ieškos nekilnojamojo turto (NT) konsultacijų bendrovė „Newsec“. Sutartį su potencialiu nuomotoju planuojama pasirašyti penkeriems metams.

„Newsec“ tarpininkavimo grupės vadovės Jurgitos Ragaišės teigimu, naujos patalpos turi būti šalia autostrados Vilnius-Klaipėda, sandėlio plotas turėtų siekti 5-7 tūkst. kv. metrų, o administracinių patalpų – 400-500 kv. metrų.

Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, antrąjį ketvirtį, palyginti su tuo pat metu pernai, siuntinių skaičius šalies viduje išaugo 66,6 proc., siunčiamų iš Lietuvos – 31,7 proc., o į Lietuvą – 44,1 procento.

„Itella Logistics“ yra Suomijos logistikos bendrovės „Posti“ dalis. Registrų centro duomenimis, praėjusias metais įmonės pajamos augo 3,8 proc. iki 13,5 mln. eurų, o grynieji nuostoliai – 4,3 karto iki 329,3 tūkst. eurų.

„Sodros“ duomenimis, įmonėje dirba 162 darbuotojai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.