Verslas

2020.11.25 10:06

VMI išsiuntė laiškus daugiau nei 6 tūkst. mikroįmonių – liko pora dienų pildyti prašymus paramai gauti

LRT.lt2020.11.25 10:06

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, jog išsiuntė daugiau nei 6 tūkst. pranešimų mikroįmonėms, kurios sulaukė kvietimų teikti prašymus negrąžinamai subsidijai gauti, tačiau to nepadarė. VMI pranešime žiniasklaidai primena, jog pakviestos teikti prašymus įmonės dar gali gauti subsidiją, jei iki gruodžio 1 d. užpildys kvietime nurodytą paraišką per Mano VMI.

Naujausiais duomenimis, 35 tūkst. paraiškas pateikusių mikroįmonių sulaukė teigiamo sprendimo dėl subsidijos skyrimo iš Ekonomikos ir inovacijų ministerijos. Iš viso joms pervesta 95 mln. eurų.

VMI primena, jog pranešimų sulaukusiems nereikia papildomai vertinti savo atitikimo nustatytiems kriterijams ar ieškoti reikiamos paraiškos. Kvietimus su pridėta paraiškos forma gavo jau atrinktos mikroįmonės.

Savarankiškai aktualią informaciją apie pagalbą mikroįmonėms, paaiškinimus, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus galima rasti www.vmi.lt, www.eimin.lt ir www.lvpa.lt. Konsultacijas mokesčių klausimais teikia VMI specialistai trumpuoju telefonu 1882.