Naujienų srautas

Verslas2016.02.18 14:26

Eurogrupės vadovas: Graikijos reformų kokybė kelia klausimų

ELTA 2016.02.18 14:26

Tarptautiniams kreditoriams kelia nerimą Graikijoje vykdomų reformų kokybė – mainais už šiuos žingsnius Atėnams teikiamos paskolos. Tokių abejonių ketvirtadienį išsakė euro zonos finansų ministrų grupės pirmininkas Jeroenas Dijsselbloemas, kalbėjęs su Europos Parlamento ekonomikos komiteto nariais, praneša „Reuters“.

J. Dijsselbloemas teigė, nors sprendimas graikams ir yra politiškai sudėtingas, tačiau Atėnai vis dar turi įgyvendinti pensijų sistemos reformą, spręsti nemažai fiskalinių klausimų iš pirmosios reformų grupės. Pareigūnas taip pat pabrėžė, kad Graikija turi įsteigti privatizacijos fondą – tik tada gali būti paskirstytos lėšos už pirmojo reformų paketo įgyvendinimą.

„Daugiausiai nerimo mums kelia įgyvendinamų reformų kokybė, dabar pareigūnai turi „įjungti penktąją pavarą“ ir kaip galima greičiau baigti derybas, – pažymėjo jis. – Puikiai suprantu, kad kai kurios būtinos reformos yra politiškai sudėtingos visuomenei, tačiau svarbiausia įgyvendinti tai, kas buvo susitarta 2015 metų vasarą“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi