Verslas

2020.11.12 10:50

„Paysera“ atnaujino sistemų veiklą – atsiskaityti internete ir pervesti pinigus jau galima

atnaujinta 15.11
LRT.lt2020.11.12 10:50

Sutrikus Paysera informacinių sistemų veiklai, „Paysera“ verslo klientai laikinai negalėjo priimti apmokėjimų už pirkinius internete, o pirkėjai atsiskaityti už pirkinius el. parduotuvėse per „Paysera“ apmokėjimų platformą. Popiet, apie 15 val., bendrovė pranešė sutrikimus pašalinusi.

Privatūs ir verslo klientai ketvirtadienį laikinai negalėjo per programėlę ir el. bankininkystę pervesti pinigų visomis valiutomis, taip pat neveikė valiutos keitimas.

Atsiskaityti „Paysera“ VISA mokėjimo kortelėmis galima, jeigu jose yra pinigų, tačiau kurį laiką neveikė kortelės likučio papildymas.

Atkūrusi sistemų veiklą „Paysera LT“ paslaugas internetu ir išmaniojoje programėlėje teikia įprastai.

„Atsiprašome visų klientų ir e. parduotuvių pirkėjų už galėjusius kilti nepatogumus. Skiriame daug dėmesio ir investuojame į technologiškai pažangius sprendimus, kurie sumažins panašių sutrikimų tikimybę ateityje”, – sako Vytenis Morkūnas, „Paysera LT“ generalinis direktorius.

Jis priduria, kad momentiniai pervedimai eurais per SEPA Instant sistemą, planuojama, pradės veikti iki 16 val., todėl pervedimai eurais šiuo metu keliauja per kitą – SEPA – sistemą (kaip nemomentiniai pervedimai).

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt