Verslas

2016.02.08 20:27

A. Lukašenka: V. Putinas pažadėjo remti Baltarusijos ekonomiką

ELTA2016.02.08 20:27

Pirmadienį Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka pareiškė, kad Rusijos valdžios pareigūnai nusprendė paremti Baltarusijos ekonomiką. Apie tai praneša BELTA.

Anot Baltarusijos lyderio, neseniai vykusiuose susitikimuose su V. Putinu ir premjeru Dmitrijumi Medvedevu buvo susitarta kartu keisti susidariusią ekonominę situaciją.

„Rusijos prezidentas ir premjeras ne tik pažadėjo, bet ir priėmė sprendimą teikti paramą – kad ir kaip Rusijai būtų sunku – Baltarusijos ekonomikai“, – kalbėjo A. Lukašenka, susitikęs su Baltarusijos užsienio reikalų ministru Vladimiru Makejumi.

Pastarąjį kartą V. Putinas ir A. Lukašenka susitiko vasario 5 d. Sočyje. Kremlius tuomet pranešė, kad susitikimo metu šalių lyderiai aptarė dvišalius santykius, regioninę problematiką ir priemones, kuriomis būtų stiprinami integraciniai procesai. Maskva ir Minskas susitarė ir toliau stiprinti šalių bendradarbiavimą visose srityse ir sutiko, kad būtina vienyti jėgas dabartinių iššūkiu metu, buvo teigiama A. Lukašenkos spaudos atstovybėje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt