Verslas

2020.11.09 17:19

Veryga nusivylęs gyventojų linksmybėmis baruose karantino išvakarėse: viso to rezultatus matysime po savaitės

Gabrielė Sagaitytė, LRT.lt2020.11.09 17:19

Operacijų vadovas, sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, reaguodamas į karantino išvakarėse baruose ir klubuose vykusius vakarėlius, sako, kad toks elgesys yra ypač neatsakingas, o jo padarinius matysime po savaitės.

Pirmadienį vykusios spaudos konferencijos metu A. Veryga gyventojus ragino išlikti sąmoningus ir laikytis visuotinio karantino reikalavimų.

„Manau, turbūt daugelis sunerimo, kai pamatė vaizdus iš reportažų baruose ir klubuose penktadienio vakarą, prieš įsigaliojant karantinui. Matėme ypač neatsakingą elgesį, kai netgi buvo kviečiama atšvęsti ir pabūti kartu paskutinį kartą prieš karantiną. Neabejoju, kad viso to rezultatus pamatysime po savaitės, lygiai taip pat, kaip matome lapkričio 1-osios savaitgalio rezultatus, kurie yra tikrai liūdni. [...]

Noriu dar kartą paprašyti, kad elgtumėmės atsakingai, laikytumėmės karantino sąlygų ir reikalavimų“, – kalbėjo A. Veryga.

Matėme ypač neatsakingą elgesį, kai netgi buvo kviečiama atšvęsti ir pabūti kartu paskutinį kartą prieš karantiną.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 1056 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai.