Verslas

2016.02.05 12:43

Apdovanojimuose Varšuvoje – liaupsės Vilniui bei Kaunui

LRT.lt2016.02.05 12:43

Vidurio ir Rytų Europos paslaugų centrų apdovanojimuose, kurie surengti Varšuvoje (Lenkija), garsiai skambėjo Kauno ir Vilniaus vardai, rašoma Kauno miesto savivaldybės pranešime spaudai. 

Vilnius buvo pripažintas dinamiškiausiai besivystančiu paslaugų centrų miestu regione, „Danske Group IT Lietuva“ atiteko geriausio darbdavio prizas, o „Nasdaq Vilnius Services“ apdovanotas kaip unikaliausių paslaugų teikėjas ir geriausias naujas paslaugų centras regione.

Kaunui teko svarus labiausiai augančių paslaugų centrų miesto apdovanojimas. Apdovanojimams taip pat buvo nominuotos Kaune veikiančios kompanijos „Intermedix“ ir NFQ. 

„Nors Kaunas pripažintas šioje srityje labiausiai augančiu miestu, visi suprantame, kad paslaugų centrų sektoriaus plėtrą mūsų mieste iki šiol slopina šiuolaikiškų biurų pastatų trūkumas. Kasdien gauname vis daugiau gerų signalų, kad šioje srityje netrukus situacija kardinaliai pasikeis. Kaunas gali tapti paslaugų centrų lyderiu ne tik Lietuvoje, bet ir visame regione“, – teigė Kauno mero pavaduotojas Povilas Mačiulis.

Lenkijos verslo informacijos portalo „Biznes Polska“ organizuojamuose apdovanojimuose Lietuva buvo nominuota 15 kategorijų. Įvairiose kategorijose buvo nominuoti Vilnius ir Kaunas bei 8 Lietuvoje veikiantys paslaugų centrai: „Barclays“, „Danske Bank“, „CSC Baltic“, „Nasdaq“, „Western Union“, „AIG Europe“ bei „Intermedix“ ir NFQ, įsikūrę Kaune.

Anot Kauno savivaldybės atstovės Deimantės Liubinaitės, iš mieste jau veikiančių paslaugų centrų sparčiausiai auga JAV sveikatos apsaugos technologijų ir paslaugų kompanijos „INtermedix Corporation“ padalinys, kuriame šiuo metu dirba daugiau nei 600 žmonių. Dauguma jų – Kaune veikiančias aukštąsias mokyklas baigę jaunuoliai. Poreikis IT specialistams Kaune ir toliau auga.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.