Verslas

2020.10.26 14:10

„Maxima“ parduoda keturias saugos bendroves

atnaujinta 14.58
BNS2020.10.26 14:10

Saugos tarnybos „Ekskomisarų biuras“, „Eurocash1“ ir „Grifs AG“ perka mažmeninės prekybos bendrovės „Maxima grupė“ antrinės įmonės „Maxima LT“ saugos bendroves.

„Maxima LT“ pirmadienį pranešė, kad „Ekskomisarų biuras“ įsigijo įmonę „Loganas“, „Eurocash1“ – „Akonkagvą“ ir „Eigerį“, „Grifs AG“ – „Kametą“.

„Ilgametę patirtį turintiems paslaugos teikėjams bus perduota visa reikalinga informacija. Tikimės jų turimos infrastruktūros ir patirties panaudojimo išlaikant senus ir diegiant naujus saugos sprendimus“, – pranešime sakė „Maximos“ vadovė Jolanta Bivainytė.

„Ekskomisarų biuro“ vadovas Vytautas Labeckas pranešime teigė, kad „Logano“ įsigijimas yra svarbus plėtros žingsnis.

„Įsigijome bendrovę, sukaupusią didelę patirtį saugant vienus iš mažmeninės prekybos lyderių Lietuvoje. Tikiu, kad apjungę savo žinias ir patirtį prekybininkams galėsime pasiūlyti dar efektyvesnius ir šiuolaikiškesnius saugos sprendimus““, – teigė V. Labeckas.

„Ekskomisarų biuras“ pranešime nurodo, kad sandorio vertė neatskleidžiama.

Tuo metu „Akonkagvą“ ir „Eigerį“ perkančios „Eurocash1“ vadovas Vilius Makauskas sako, kad įmonė sieks stiprinti pozicijas rinkoje ir jau šiemet tikisi 7,5 proc. pajamų augimo.

„Eurocash1“ pranešime teigiama, kad sandorius planuojama užbaigti iki kitų metų pavasario, gavus leidimus iš Konkurencijos tarybos.

Užbaigus sandorį, į „Eurocash1“ pereis dirbti apie 420 darbuotojų. Po susijungimo bendras įmonės darbuotojų skaičius Lietuvoje turėtų išaugti iki 1,1 tūkstančio.

Registrų centro duomenimis, „Akonkagva“ pernai gavo 2,104 mln. eurų pajamų ir uždirbo 77,5 tūkst. eurų grynojo pelno, „Eigeris“ – 2,827 mln. eurų pajamų ir beveik 104 tūkst. eurų grynojo pelno.

„Logano“ pajamos pernai siekė 2,365 mln. eurų, grynasis pelnas – 88,1 tūkst. eurų, „Kameto“ pajamos buvo 2,312 mln. eurų, o grynasis pelnas siekė 95,7 tūkst. eurų.