Verslas

2020.10.21 08:20

„Swedbank“ skolina 20 mln. eurų „Hanner“ biurų komplekso plėtrai

LRT.lt2020.10.21 08:20

„Swedbank“ suteikė 20 mln. eurų finansavimą daugiafunkcinio kvartalo „Business Stadium“ projektui, kurį Vilniaus centre plėtoja NT vystymo bendrovė „Hanner“. Šios lėšos bus skirtos tolesnei A klasės biurų komplekso plėtrai šioje teritorijoje ir ankstesniems įmonės įsipareigojimams refinansuoti, rašoma banko pranešime žiniasklaidai.

„Su „Hanner“ grupe bendradarbiaujame jau nemažai metų, ir ši partnerystė leidžia mums kartu pasiūlyti visuomenei tvarius projektus. Skirdami finansavimą šiam projektui taip pat atsižvelgėme į tvarumo kriterijus, kuriems skiriame vis didesnį dėmesį“, – sako Antanas Sagatauskas, „Swedbank“ Verslo klientų tarnybos vadovas.

Lietuvos žaliųjų pastatų tarybos įvertintas „Business Stadium West“ projektas atitinka tarptautinius pastatų tvarumo standartus. Jis prilygsta pasaulyje gerai žinomiems tarptautiniams pastatų vertinimo „Breeam“ ir „Leed“ standartams, kurie suteikiami pastatams išsiskiriantiems tvarumu bei aukštu energiniu efektyvumu.

„Vertiname bendradarbiavimą su „Swedbank“ ir tai, kad jie palaiko mūsų idėjas ir projektus. Ši paskola bus naudojama „Business Stadium“ projekto plėtojimui, ir netrukus čia iškils dar vienas verslo centras. Iš viso į šį projektą planuojame investuoti daugiau kaip 200 mln. eurų“ – sako Arvydas Avulis, „Hanner“ valdybos pirmininkas.

Biurų pastatas „Business Stadium West“ sostinės Rinktinės gatvėje vietoje buvusio „Žalgirio“ stadiono iškilo 2018 m. Tai yra pirmasis pagal Lietuvos pastatų tvarumo vertinimo sistemą sertifikuotas A klasės biurų pastatų projektas šalyje. A klasės 16,5 tūkst. kv.m. ploto pastate dirba apie 1,6 tūkst. žmonių.

Antrasis projekto etapas „Business Stadium North“ užbaigtas 2020 m. rudenį, jame siūloma 16 tūkst. kv.m. biuro erdvių.

Populiariausi