Verslas

2020.09.27 09:42

Dalis verslininkų baiminasi: jei nebus paskelbtas karantinas, jie skaudžiai kentės

LRT RADIJAS, LRT.lt2020.09.27 09:42

Kai kurie verslai baiminasi, kad, nepaskelbus antrojo karantino, jiems nebus suteiktos valstybės subsidijos. Pasak Panevėžyje kavinę turinčios verslininkės Agnės Butautaitės, daugėjant koronaviruso užsikrėtimo atvejų, valdžia greičiausiai tik griežtins ribojimus, dėl to neveiks per pirmąjį karantiną taikyta parama.

„Jei nepaskelbsime karantino, tik įvesime stipresnes sankcijas, gali būti, kad nereikės taikyti ir subsidijų. Jei bus pasakyta, kad galite dirbti, tik užtikrinkite dešimt kvadratinių metrų klientui, tai ne darbas“, – sakė kavinės „Kavos dėžutė“ įkūrėja.

Verslininkė svarstė, kad tokiu atveju galėtų teikti tik išsinešimo paslaugą, bet žiemą toks būdas nėra pelningas verslui.

Nacionalinės plėtros įstaigos INVEGA vadovas Kęstutis Motiejūnas pabrėžė, kad ir dabar galioja paramos priemonės. Be to, anot jo, prastėjant situacijai, Vyriausybė gali patvirtinti ir daugiau paramos priemonių.

Taip pat skaitykite

Jis priminė, kad kai kurios priemonės bus tęsiamos ir toliau. Tarkim, palūkanų kompensavimas, parama turizmo verslui, tarkim, paskolos.