Verslas

2020.09.23 16:33

Nustačius COVID-19 atvejį, uždaryti „Ignitis“ klientų aptarnavimo centrai Klaipėdoje ir Šiauliuose

LRT.lt2020.09.23 16:33

Trečiadienį buvo laikinai uždaryti du „Ignitis“ klientų aptarnavimo centrai Klaipėdoje ir Šiauliuose. Tai teko padaryti Šiaulių klientų aptarnavimo centre dirbusiai darbuotojai nustačius COVID-19 infekciją.

Klaipėdos klientų aptarnavimo centrą nuspręsta uždaryti prevenciškai, susiejus bendrus minėtų skyrių darbuotojų kontaktus.

Kadangi šiuose centruose susidūria su koronavirusinės infekcijos grėsme, buvo imtasi visų būtinų priemonių siekiant užkirsti kelią galimam viruso plitimui: patalpos buvo dezinfekuotos, glaudžiai bendradarbiaujama su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru (NVSC), testuojami darbuotojai, informuojami kontaktą turėję asmenys.

Abu klientų aptarnavimo centrai veiklą atnaujins tik tuomet, kai bus visiškai užtikrintas darbuotojų ir lankytojų saugumas.

LRT.lt primena, kad per parą nustatyti 73 nauji COVID-19 atvejai. Iš jų 50 patvirtinta židiniuose, didžiausias naujų atvejų skaičius užfiksuotas Respublikinėje Šiaulių ligoninėje, čia nustatyta 12 naujų infekcijos atvejų, trečiadienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).