Verslas

2020.09.16 22:02

Lenkijos oro linijos bando gelbėtis: keleiviai galės nemokamai keisti datą ir kryptį tiek kartų, kiek norės

Edyta Bryła, Gazeta Wyborcza, LRT.lt2020.09.16 22:02

Oro linijų bendrovės netenka klientų dėl vyriausybių draudžiamų skrydžių ir dažnų pasikeitimų, susijusių su koronaviruso padiktuotos tvarkos sugriežtinimu. Padėtis yra tokia sudėtinga, kad bendrovė LOT bando gelbėtis, naikindama mokesčius keičiant bilietų rezervaciją.

Ši publikacija yra LRT.lt portalo partnerio „Gazeta Wyborcza“ originalus kūrinys.

Lenkijos Oro Linijos (LOT) informavo, kad nuo rugsėjo 11 d. bendrovės keleiviai gali be papildomų mokesčių keisti savo kelionės planus. Tai nauja taisyklė rezervacijų valdyme. Pats LOT jos įvedimą aiškina Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) ataskaitos duomenimis, pagal kuriuos, verslo skrydžių atveju, svarbiausiu kriterijumi, darančiu įtaka sprendimui keliauti lėktuvu pandemijos metu, yra galimybė keisti bilietų rezervaciją ir naudotis tiesioginiais skrydžiais.

„Būtent todėl LOT, norėdamas atitikti klientų lūkesčius, nusprendė panaikinti mokesčius keičiant bilietų rezervaciją“, – rašoma oro linijų bendrovės pranešime.

Datos ir kelionės krypties keitimas

Nuo šiol rezervavę bilietus keleiviai gali nemokamai pakeisti datą ir kelionės kryptį tiek kartų, kiek norės. Nauja tvarka galioja bilietams, įsigytiems nuo 2020 m. rugsėjo 10 iki gruodžio 31 d., visiems LOT skrydžiams, taip pat pigiausiam variantui, be papildomo bagažo.

Galimos priemokos galioja tik esant bilietų kainų skirtumui, kai tarifas, kuris galiojo pradinės rezervacijos metu, yra neprieinamas.

Taip pat atsirado naujas pasiūlymas keleiviams, įsigijusiems bilietus prieš rugsėjo 10 d. Jiems priklauso vienkartinė galimybė pakeisti kelionės trasą ir datą.

Pasirinkus naują kelionės datą toje pačioje trasoje, keleiviai gali savarankiškai daryti pakeitimus lot.com svetainėje, apsilankius skiltyje „Valdyk registraciją“. Pakeisti kelionės kryptį galima paskambinus į LOT Contact Centre arba susisiekus su agentais.

Originalų tekstą lenkų k. galite skaityti čia.