Verslas

2020.09.15 18:08

Naujas koronaviruso atvejis Šiaulių „Akropolyje“ – užsikrėtė „Tele2“ darbuotojas

LRT.lt2020.09.15 18:08

„Tele2“ darbuotojui nustatytas koronavirusas: salonas Šiaulių „Akropolyje“ bus dezinfekuotas, pakeista komanda, teigiama pranešime žiniasklaidai.

Mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2” darbuotojui Šiaulių „Akropolio“ salone antradienį, rugsėjo 15 dieną patvirtinta COVID-19 infekcija. Jokių virusui būdingų simptomų nejaučiantys, bet artimą sąlytį turėję 6 susirgusiojo kolegos saviizoliavosi, visą komandą operatyviai pakeis iš kitų salonų atvykę mobiliojo ryšio operatoriaus darbuotojai.

Pasak „Akropolis Group“ komunikacijos departamento vadovo Dominyko Mertino, kaip ir kitose „Akropolių“ prekybos vietose griežtai laikomasi higienos bei dezinfekcijos taisyklių, todėl salonas buvo iškart uždarytas, o pilna patalpų dezinfekcija numatoma šiandien, po 21 val.

„Koronavirusu užsikrėtęs asmuo paskutinį kartą darbe buvo ketvirtadienį, rugsėjo 10 d. Sužinojus apie šį atvejį nedelsiant konsultavomės su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šiaulių skyriumi ir ėmėmės su specialistais suderintų veiksmų. Nors užsikrėtusiojo kolegos virusui simptomų nejaučia, tačiau į darbo vietas galės grįžti tik gavę neigiamus testų atsakymus bei leidus specialistams. Kiek mums yra žinoma, vakarykštis atvejis Šiaulių „Akropolio“ mobiliųjų telefonų taisymo centre ir šiandieninis tarpusavyje nėra susiję“, – sako D. Mertinas.

Visos kitos Šiaulių „Akropolyje“ įsikūrusios parduotuvės ir paslaugų teikimo vietos veikia ir aptarnauja klientus kaip įprasta.

Lankytojų ir darbuotojų saugumui prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“ skiriamas didžiausias dėmesys. Vilniaus, Klaipėdos bei Šiaulių „Akropoliuose“ nuolat periodiškai dezinfekuojami dažniausiai liečiami paviršiai ir sanitarinės patalpos, ventiliacijos sistema veikia visu pajėgumu, periodiškai keičiami jos filtrai.

Tam, kad apsipirkimas būtų saugus, į prekybos ir pramogų centrus lankytojai įleidžiami tik su apsauginėmis veido kaukėmis. Rekomenduojama nuolat naudotis dezinfekciniu skysčiu, kurio galima rasti prie kiekvieno įėjimo į prekybos centrus, šalia sanitarinių zonų, parduotuvėse, maitinimo įstaigose bei pramogų erdvėse. Taip pat – išlaikyti saugų, bent 1 metro atstumą nuo kitų žmonių.