Verslas

2020.09.11 12:33

Veryga įspėja: jei situacija blogės, naktinių klubų dalyviai bus registruojami

Jonas Deveikis, LRT.lt2020.09.11 12:33

Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovas Aurelijus Veryga įspėjo, kad jei situacija naktiniuose klubuose blogės, jų lankytojai bus registruojami. 

Sveikatos apsaugos ministras A. Veryga penktadienį spaudos konferencijoje patikino, kad kol kas taikyti papildomų apribojimų naktiniams klubas neketinama.

Tačiau jeigu situacija blogės, bus įvesta privaloma lankytojų registracija.

„Daug klausimų šią savaitę buvo dėl naktinių klubų. Kaip ir minėjo mūsų ekspertai, kurie buvo susitikę su naktinių klubų atstovais, buvo sutarta, kad kol kas, kol mes turime situaciją be reikšmingų pokyčių, eksponentinių augimų, kažkokių papildomų sprendimų nebus ir situacija bus stebima.

Vis dėlto, jeigu paaiškėtų, kad situacija blogėja ir kad būtent tose vietose užsiplieskė nauji židiniai, vienas iš pirmųjų veiksmų būtų privaloma lankytojų registracija, nepriklausomai nuo to, kokiu laiku įstaiga dirbtų“, – įspėjo A. Veryga.

Buvęs Vilniaus miesto tarybos narys Markas Adamas Haroldas yra skelbęs, kad naktinių klubų ir barų iniciatyva jau dabar yra sukurta naktinių pasilinksminimo vietų lankytojų registracijos sistema.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt