Naujienų srautas

Verslas2015.12.15 09:37

Vietos turizmo atsigavimas apnuogino spragas

BNS 2015.12.15 09:37

Lietuvos gyventojai ėmė daugiau keliauti po Lietuvą ir tai gera žinia regionų verslams. Tačiau koją turizmo plėtrai gali pakišti neišplėtota dalies regionų turizmo infrastruktūra ir savivaldos požiūris – padaugėjus turistų pritrūkta vietų pavalgyti ir apsistoti o dalis įdomių objektų vis dar apleisti ir skendi nenupjautoje žolėje, rašo „Verslo žinios“.

„Pavyzdžiui, Maišiagaloje esantis Algirdo paminklas, Dubičių karalienės Bonos piliakalnis apaugę žolėmis. Nuvažiuoji, pažiūri, ir supranti, kad turistų čia neveši, nes žmonės juoktųsi. Jei norime turistų, įdomias lankytojams vietas reikėtų prižiūrėti, bent jau žolę nupjauti“, – sako kelionių organizatorės „Kiveda“ direktorė Irena Sinickienė.

Lietuvos restoranų ir viešbučių asociacijos prezidentė Evaldą Šiškauskienė sako, kad paslaugų verslas žaibiškai prisitaikyti prie išaugusio turizmo negali, todėl labai svarbu, kad rajonų savivaldybių merai, vystydami turizmą ir planuodami naujus turistinius objektus, daugiau bendrautų ir tartųsi su vietos verslu, tuomet būtų geriau matyti, ką daryti, kur ir kaip.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi