Naujienų srautas

Verslas2015.12.10 14:12

Policijos generalinis komisaras: nuo kitų metų didės policininkų atlyginimai

LRT RADIJAS, LRT.lt 2015.12.10 14:12

Policijos generalinis komisaras teigia, kad nuo kitų metų turėtų didėti atlyginimai policininkams. Pasak Lino Pernavo, minimali eilinio policininko alga gali siekti 600 eurų.

LRT radijui L. Pernavas sako, kad tai viena iš darbo policijoje motyvacijos formų, tačiau pinigai, anot komisaro, visų problemų neišspręs. 

„Maždaug nuo metų vidurio minimalus pirminės grandies, policininko, atlyginimas policijoje bus 600 eurų, o vidurinės grandies, tarkim, apylinkės inspektorius, kriminalinės policijos darbuotojas gaus ne mažiau kaip 700 eurų. Tai yra tiktais prielaida, kad situacija pas mus gerėtų. Aš esu įsitikinęs, kad jaunuoliai, kurie nori ateiti į policiją, pamatys, kad ta situacija išties gerėja, kad didėja darbo užmokestis, kad dirbant policijoje galima normaliai gyventi. Čia daugelio metų darbas, bet kažkada mes turime tą pradžią padaryti. O tikėtis, kad, pakėlus darbo užmokestį iki 600 eurų, mes tapsime visiškai kitokie žmonės, būtų naivu. Bet taip, tai yra pradžia“, – sako policijos generalinis komisaras Linas Pernavas.

Jis taip pat priduria, kad vienas iš tikslų – jog pareigūno alga siektų tūkstantį eurų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi