Verslas

2015.12.08 14:07

Dėl išpuolių Paryžiuje „Air France-KLM“ neteko milijonų

ELTA 2015.12.08 14:07

Prancūzų oro transporto bendrovė „Air France-KLM“ antradienį nurodė, kad Paryžiaus išpuoliai ir po jų atšauktos kelionės jos pajamas sumažino 50 mln. eurų. Apie tai praneša BBC.

Vis dėlto vežėja tikisi, kad šis poveikis bus kompensuotas gruodžio pabaigai užsakomų kelionių. Grupė teigia, kad atakos „turėjo nemažai įtakos“ tiek skrydžiams į Paryžių, tiek ir iš jo.

Prieš išpuolį keleivių skaičius buvo didesnis nei tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, tačiau vėliau rodiklis smuko žemiau šios ribos.

Kas mėnesį rengiamoje ataskaitoje apie keleivių srautus „Air France-KLM“ nurodo: „Neigiama Paryžiaus atakų įtaka lapkričio pajamoms apskaičiuota ties 50 mln. eurų riba. Šiuo metu bilietų užsakymo tendencijos rodo, kad situacija atsigauna vis sparčiau, todėl po 2015-ųjų gruodžio pabaigos bus justi labai nedidelė (išpuolių) įtaka keleivių srautams“.

Praėjusią savaitę pigių skrydžių įmonė „Ryanair“ nurodė turėjusi dėl paklausą smukdžiusių išpuolių sumažinti mokesčius, tačiau ji nesutiki, kad mažesnės kainos turės rimtos materialinės įtakos finansiniams jos rezultatams.