Verslas

2020.08.24 12:23

Į Kėdainių krematoriumo plėtrą K2 investuos iki 2 mln. eurų

BNS2020.08.24 12:23

Į vienintelio šalyje Kėdainių krematoriumo plėtrą numatoma investuoti iki 2 mln. eurų, pranešė jį valdanti lietuviško kapitalo grupė „K2 LT“.

Kėdainiuose per metus ketinama įrengti priestatą ir dar vieną kremavimo liniją, jos pajėgumas būtų panašus į jau dabar veikiančių ir siektų iki 5 tūkst. kremacijų per metus.

„Šalyje vis labiau populiarėjant kremavimui ir didėjant kremacijų skaičiui, matome dar vienos linijos poreikį. Šiuo metu dviem linijomis galime atlikti iki 10 tūkst. kremavimų per metus, šiemet jų planuojame atlikti daugiau kaip 7 tūkst.“, – pranešime sakė „Lietuvos krematoriumo“ vadovas Bernardas Vilkelis.

Pirmąjį pusmetį atlikta beveik 4 tūkst. kremavimų – 67 proc. daugiau nei pernai.

Pasak B. Vilkelio, nors įmonė neatsisako planų įrengti krematoriumą ir viename didžiųjų miestų, šiuo metu susitelkiama į Kėdainių krematoriumo plėtrą. Toks siūlymas netrukus bus teikiamas įmonės akcininkams.

Grupės pajamos pirmąjį šių metų pusmetį, palyginti su pernai sausio-birželio mėnesiais, išaugo 58 proc. ir siekė 1,1 mln. eurų. Grupė teigia, kad pirmasis šių metų pusmetis buvo geriausias „K2 LT“ istorijoje.

„K2 LT“ akcijos kotiruojamos „Nasdaq“ Baltijos šalių biržų alternatyviojoje rinkoje „First North“,

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.