Verslas

2020.08.11 12:55

Nuo šiandien „Swedbank“ klientai galės matyti ir kituose bankuose turimas sąskaitas

LRT.lt2020.08.11 12:55

„Swedbank“ savo privatiems ir verslo klientams nuo šiandien siūlo naują paslaugą – klientai savo interneto banke gali peržiūrėti tiek „Swedbank“, tiek SEB banke Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje esančių sąskaitų informaciją, rašoma banko pranešime.

Klientams taip pat pasiūlyta galimybė matyti sąskaitų išrašus ir inicijuoti mokėjimus iš LHV banke Estijoje sąskaitų, jei klientai tokių turi.

Norėdami pasinaudoti naujomis funkcijomis, „Swedbank“ privatūs ir verslo klientai turi prisijungti prie savo interneto banko bei pridėti kito banko sąskaitą, t. y., „Kasdienių paslaugų“ meniu skiltyje „Sąskaitos informacija“ pasirinkti „Pridėti kitų bankų sąskaitas“ bei atlikti ten nurodytus veiksmus. Pridėjus kitame banke esančią sąskaitą, jos išrašą galima rasti tame pačiame „Kasdienių paslaugų“ meniu punkte „Sąskaitos išrašas“, pasirinkus iš laukelyje IBAN siūlomų sąskaitų sąrašo.

Sąskaitos informacijos ir mokėjimo inicijavimo paslaugos yra ES antrosios mokėjimo paslaugų direktyvos, kuri buvo priimta 2018 m. ir įsigaliojo nuo 2019 m. rugsėjo 14 d., rezultatas.