Verslas

2020.08.06 17:05

Egidijus Dragūnas prasitarė apie naujų restoranų atidarymą: Vilniuje – „lounge“ tipo baras, Kaune – restoranas

Jonas Deveikis, LRT.lt2020.08.06 17:05

Atlikėjas Egidijus Dragūnas portalui LRT.lt teigia rugsėjo 1-ąją Vilniuje atidarysiantis „lounge“ tipo barą. Planuose – greitu metu atidaryti ir „Ketch Up“ restoraną Kaune. 

Socialiniame tinkle „Instagram“ E. Dragūnas pasidalino žinia, kad netrukus planuoja atidaryti „lounge“ tipo barą Vilniaus senamiestyje.

Susisiekus su atlikėju, jis LRT.lt teigė, kad baro atidarymas įvyks jau rugsėjo pirmąją. „Tai bus antrasis restoranas. Atsidarysime rugsėjo 1-ąją, Vilniaus gatvėje“, – sakė E. Dragūnas.

Atlikėjo teigimu, jis bus vienas iš pagrindinių restorano akcininkų. „Čia jau yra smulkmena, bet taip, aš būsiu vienas iš pagrindinių akcininkų“, – teigė E. Dragūnas.

Dar pavasarį socialiniame tinkle jis pasidalino žinia, jog sostinėje atidarys „Ketch Up“ restoraną. Vilniaus gatvėje esantis restoranas, atlikėjo teigimu, buvo sėkmingas, todėl nuspręsta šalia dabartinio restorano atidaryti ir barą.

„Naujai atidaromas restoranas bus prie to paties [jau veikiančio restorano – LRT.lt], tačiau jo formatas bus kitoks. Tai bus „lounge“ tipo restoranas. (...) Ten bus labai maža vieta, jis bus mano fanams, draugams. Tai bus ramaus pobūdžio vieta, kur galima atsisėsti, išgerti, skaniai pavalgyti“, – LRT.lt teigė atlikėjas.

„Ruošiame atidaryti ir trečią restoraną Kaune“, – pridūrė jis.

Atlikėjo pasiteiravus, ar jis nesibaimina, kad dėl galimos antrosios koronaviruso bangos naujai atidaromi restoranai gali susidurti su sunkumais, E. Dragūnas nedaugžodžiavo: „Yra sakoma, bijai vilko – neik į mišką“.

„Ketch Up“ yra Rusijoje veikiantis restoranų tinklas, franšizės principu veikiantis ir kitose valstybėse.