Verslas

2020.08.05 15:21

Tarptautinio transporto ir logistikos aljanso generalinio sekretoriaus pareigas pradėjo eiti Drižas

Eleonora Budzinauskienė, ELTA2020.08.05 15:21

Tarptautinio transporto ir logistikos aljanso (TTLA) generalinio sekretoriaus pareigas pradėjo eiti Povilas Drižas, iki šiol dirbęs Susisiekimo ministerijos Teisės ir personalo skyriaus patarėju.

„Sausumos transporto ir logistikos verslas, kaip jau spėjome įsitikinti pandemijos akivaizdoje, yra kertinė tiekimo grandinės dalis, todėl jo pozicionavimas ir argumentai turi būti girdimi ir vertinami nacionaliniu bei tarptautiniu lygiu. Kelių transporto ir logistikos verslui susiduriant su vis daugiau iššūkių, reikalingas veržlus, inovatyvus ir pragmatiškas požiūris į aplinką, kurioje mes dirbame“, – sako P. Drižas.

Pasak naujojo TTLA generalinio sekretoriaus, šiuo metu Lietuvos transporto ir logistikos sektoriaus laukia itin dideli iššūkiai dėl Europos Sąjungoje priimtų vieningos rinkos principus iškraipančių ir diskriminacinių elementų turinčių teisėkūros sprendimų kaip Mobilumo paketo teisės aktų rinkinys ir kiti sprendimai, verčiantys stiprinti šio tvaraus sektoriaus atstovavimą bei pasitikėjimą, kurti konstruktyvų dialogą su sprendimų priėmėjais ir socialiniais partneriais.

Susisiekimo ministerijoje P. Drižas dirbo nuo 2014 m. Prieš tai Teisingumo ministerijoje kuravo duomenų apsaugos sritį, kur, Lietuvai 2013 m. pirmininkaujant Europos Sąjungos Tarybai, ėjo Europos Sąjungos Tarybos duomenų apsaugos ir informacijos keitimosi darbo grupės pirmininko pareigas.

Nuo 2016 m. iki 2019 m. P. Drižas ėjo Transporto atašė pareigas Lietuvos nuolatinėje atstovybėje Europos Sąjungoje Briuselyje.