Verslas

2020.08.04 11:49

Vilniuje netrukus atsidarys bendragyvenimo koncepto kompleksas

LRT.lt2020.08.04 11:49

Sostinėje rudenį duris atvers co-living (liet. – bendragyvenimo) koncepto kompleksas „Liv_in Vilnius“. Pirmieji gyventojai į kompleksą įsikels rugsėjį, rašoma pranešime žinaisklaidai. Pasak projekto autorių, komplekse įrengti 6 skirtingų tipų apartamentai, ne tik erdvės individualiam poilsiui, bet ir bendrosios zonos bendravimui ir darbui.

Vilniuje, verslo pastatų komplekso „Technopolis“ kaimynystėje duris atvers toks bendragyvenimo kompleksas „Liv_in Vilnius“, kuriame – 240 skirtingo dydžio apartamentų su bendrabūvio erdvėmis.

Kompleksas sudarytas iš 5 korpusų, sujungtų horizontalia komunikacija ir liftais, jame taip pat yra požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, sandėliukai ir saugyklos dviračiams. Gyventojai galės rinktis iš 6 skirtingų tipų apartamentų, kurių plotas svyruoja nuo 20 iki 39 kv. metrų. Apartamento nuomos kainos prasideda nuo 380 eurų per mėnesį.

Naujajame komplekse apsigyvenę naujakuriai turės privačią erdvę asmeniniams poreikiams ir poilsiui su atskiru vonios kambariu ir virtuve, taip pat bendras erdves darbui ar laisvalaikiui – sporto salę, kino, žaidimų kambarį, darbui skitas zonas, savitarnos skalbyklą, lauko terasas, komplekse bus reguliariai organizuojami įvairūs renginiai.