Verslas

2015.11.12 08:21

Rygos „Akropoliui“ pristigo pinigų

DELFI.lt 2015.11.12 08:21

Latvijos sostinėje Rygoje kitų metų pavasarį turėtų būti pradėtos „Akropolio“ statybos, tačiau kilo „Vilniaus prekybos“ grupės akcininkų nesutarimų ir šis projektas gali pristigti pinigų, rašo „Verslo žinios“.

Verslo naujienų laikraštis rašo, kad nors statyboms leidimai gauti, toliau derinami įvairūs dokumentai ir ruošiami projektai, tačiau patį sprendimą dėl statybų dar teks priimti. Tai patvirtino „Akropolius“ valdančios bendrovės „Relvit“ pagrindinės akcininkės „Lemax“ valdybos narė Dina Dominienė.

DELFI primena, kad apie „Akropolio“ projektą Rygoje buvo pranešta prieš kelerius metus, tačiau statybos vis neprasidėdavo. Dar 2013 m. DELFI.lv rašė, kad planuojamas naujojo prekybos centro patalpų plotas – 100 tūkst. kv. metrų. Panašaus dydžio yra ir Vilniaus „Akropolis". Daugiafunkciniame pastate bus prekybos centras, pramogų centras ir biurai. Automobilių stovėjimo aikštelėje šalia „Akropole“ planuojama 2 200 stovėjimo vietų. Kaip tuomet pranešė DELFI.lv, „Akropolyje“ taip pat bus 8 salių kino teatras, 16 takelių boulingo salė, restoranai ir kavinės, kurie vienu metu galės aptarnauti iki 1 000 asmenų, ir vaikų kambarys, be to, šiame centre suplanuota ledo arena, kur visi norintys galėtų pasivažinėti pačiūžomis, rengti treniruotes ir rungtynes. Arenoje planuojama rengti koncertus ir įvairius renginius.