Verslas

2015.11.09 13:25

Investuotojas iš Vokietijos pasirinko „Air Baltic“

LRT.lt2015.11.09 13:25

Latvijos Ministrų kabinetas patvirtino planus parduoti 20 proc. bendrovės „Air Baltic“ akcijų investuotojui iš Vokietijos Ralfui Dieteriui Montag-Girmesui už 52 milijonus eurų. Taip pat buvo susitarta dėl tolimesnių 80 milijonų eurų investicijų į aviakompaniją. Iš viso 132 milijonai eurų naujo kapitalo padės įgyvendinti įmonės verslo planą „Horizon 2021“ bei modernizavimo siekius, rašoma bendrovės pranešime spaudai.

„Air Baltic“ yra išskirtinis vežėjas unikalioje rinkoje Rygoje, kurią galima laikyti esmine Baltijos šalių regione. „Air Baltic“ turi puikias ateities galimybes Vilniuje ir Taline. Aviakompanija taip pat pasižymi mažomis tiekimo sąnaudomis, o tai yra puikus pagrindas ateities galimybėms“, – sakė investuotojas iš Vokietijos.

Pagal susitarimą, investuotojai iš Vokietijos priklausys 20 proc. kompanijos akcijų. Likusi dalis priklausys Latvijos vyriausybei. R. D. Montag-Girmesas investuos 52 milijonus eurų į A/S „Air Baltic Corporation“. Latvijos vyriausybė taip pat investuos 80 milijonų eurų į avialinijas.

2015 m. vasarą „Air Baltic“ paskelbė 14 naujų maršrutų,  tai – didžiausia plėtra nuo įmonės  restruktūrizavimo.

Baltijos šalių oro bendrovė „Air Baltic“ skraido į daugiau nei 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „Air Baltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus ir Palangos oro uostų. Taip pat bendrovė siūlo tiesioginius skrydžius iš Talino bei Rygos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.