Verslas

2015.11.09 12:09

Palangos oro uoste – naujos oro linijos

LRT.lt2015.11.09 12:09

Nuo kitų metų iš Palangos keliaujantieji galės pasiekti Varšuvą, o per ją – kitus Europos miestus – tokią galimybę jiems suteikia lenkų oro linijos „Lot“, rašoma įmonės pranešime spaudai.

Palangos oro uostu besinaudojantiems keleiviams siūlomas greitas būdas pasiekti populiariausius Europos miestus – Varšuvą, Stokholmą, Diuseldorfą, Prahą, Londoną, Amsterdamą, Paryžių, Ženevą, Kopenhagą, Briuselį, Hamburgą ar Barseloną. Šiais maršrutais keliauti bus galima keliauti Varšuvos oro uoste užtrunkant apie 30 minučių.

„LOT“ siūlo 30 minučių trunkantį persėdimą skrendant į Prahą ir 35 – į Vieną. Šiuo metu esame vienintelis tokius pasiūlymus teikiantis oro vežėjas, veikiantis Palangoje. Tikime, kad keleiviai liks itin patenkinti mūsų paslaugomis ir tai lems, kad jie dažnai mus rinksis“, – pranešime spaudai cituojamas Marcinas Celejewskis, įmonės generalinis direktorius.

Skrydžius iš Palangos oro linijos vykdys „Bombardier Q400“ lėktuvu 6 kartus per savaitę. Numatyta, kad iš pajūrio sostinės lėktuvai ryte kils 6.15 val., o vakare iš Varšuvos grįš 22.35 val.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt