Verslas

2015.11.09 07:52

Dviejų LEZ operatorė planuoja investicijas

BNS2015.11.09 07:52

Kėdainių ir Šiaulių LEZ operatorė „Progresyvūs verslo sprendimai“ (PVS), ieškanti inžinerinės pramonės įmonių produkcijos pirkėjų ir konsultuojanti gamybos procesų valdymo, įrangos įsigijimo, ES paramos klausimais, planuoja investicinius projektus, prie kurių pati prisidėtų ir konsultacijomis, ir finansiškai, rašo „Verslo žinios“.

„Tapę LEZ valdytojais, nebedirbame vien kaip konsultantai. Tampame investicinių projektų dalininkais – dirbame ne už sėkmės mokestį, o už sukurtą vertę tariamės dėl įmonių akcijų dalies. Savo ateitį matome taip – nebūsime tie, kurie patys atidarys naujų gamyklų, bet padėsime jas atidaryti investuotojams, prisidėsime finansiškai ir prisiimsime dalį atsakomybės“, – sakė bendrovės PVS direktorius ir „Arginta Engineering“ verslo plėtros direktorius Tomas Jaskelevičius.

2014 metais PVS pardavimo pajamos siekė apie 1 mln. eurų, šiemet planuojamas iki 1,4 mln. eurų rezultatas. Pernai PVS įkūrė antrinę įmonę Latvijoje, per penkerius metus tikisi įsukti panašią konsultacinę sistemą, kokia veikia Lietuvoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.